Creed 3 in the Works APSTIPRINĀJA Michael B Jordan kopas fotogrāfijas

Ievads

Iestudējums strādā gaidāmajai filmai ticu 3 beidzot ir sākušies Atlantā, Džordžijas štatā. Provizoriskās apšaudes fotogrāfijas ir publicētas internetā. Bildēs varam redzēt, ka Maikls B. Džordans ir atpakaļ uz darbību savā kombinezonā un gatavojas ringam. Sekojot Silvestra Stallone, kurš ir pazīstams ar vairāku franšīzes veidošanu, ceļu, Maikls B. Džordans būs redzams arī aiz kameras un kameras priekšā daram to, kas viņam padodas vislabāk. Jā… mēs redzēsim Maiklu B. Džordanu kā režisoru, kā arī aktieri gaidāmajā filmā Creed 3. Šī konkrētā filma būs pirmā filma, kuras režisors būs pats Maikls B. Džordans, aizstājot iepriekšējos filmas režisorus. franšīze Raiens Kūglers (Creed) un Stīvens Keipls jaunākais. (Ticiet 2).

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Atlanta Filming (@atlanta_filming)

Ko Džordans saka par savu režijas debiju?

Iepriekš Maikls B. Džordans minēja intervijā, kuru organizēja Vēlā izrāde , runājot par savu pirmo uzstāšanos režisora ​​amatā, viņš vienkārši domāja, ka šī ir viena no daudzajām lietām, kur viņš jutās ļoti ērti. Viņš arī piebilda, ka zina, ka tas būs riskants darbs, taču ir pārāk satraukti, lai sāktu strādāt aiz kameras. Bet no iepriekšējām 2 filmām viņš beidzot ieguva savu viedokli un stāstu, ko viņš vēlētos izstāstīt visiem, izklāstīt domu, kas viņam ir galvā. 'Es piezvanīju Raienam par viņa ieteikumu, un viņš teica: 'Jā, tu esi tam gatavs.' Viņš secināja. Kad viņam jautāja, vai filmas veidotājs Krīds un Melnā pantera ir viņam sniedzis kādu noderīgu padomu, Džordans atbildēja ar Jā.Viņš iesaucās, ka saņēmis daudz padomu no saviem priekšniekiem, sagatavošanās darbus, savu kadru sarakstu izdomāšanu, mākslinieka iegūšanu viņa storyboardam, kadru sākšanu, kur viņš liks aktierus, un būtībā visu, kas viņam jāzina.

Creed 3 un Silvestrs Stallone

Iepriekš Džordans intervijā IGN atklāja par galvenās lomas atveidotāja prombūtni Silvestrs Stallone , ka viņš domā, ka Silvestrs gribēja, lai visi zinātu, ka viņš negrasās atgriezties pie franšīzes no šīs topošās filmas Creed 3. Bet, no otras puses, viņš domā, ka šai filmai, viņa gars un būtība... vienmēr būs būt nelielai daļai no Rocky iekšpuses Adonisā. Bet, kā mēs visi zinām, ir grūti iedomāties Creed franšīzi bez Silvestra Stalones. Tāpēc Maikls B Džordans patiešām vēlas virzīt stāstu uz priekšu, kas griezīsies ap Silvestru. Viņu vienmēr atcerēsies ar mīlestību un lielu cieņu pret to, ko viņš ir paveicis ar franšīzi, ko viņš ir uzbūvējis. Bet gatavi vai nē, mēs visi vēlamies virzīties tālāk un uzzināt vairāk par Adonisa ceļojumu un viņa izveidoto komandu. Maikls B. Džordans lūdza skatītāju mīlestību un izpratni par to, ko viņš gatavojas darīt. Viņš domā, ka tas būs kaut kas slavējams un īpašs. Gaidāmā filma Creed 3 pašlaik tiek izlaista uz lielajiem ekrāniem 23rd2022. gada novembris.

TagiMelnā pantera ticu 3 Maikls B. Džordans Silvestrs Stallone