Dark Deception 5. nodaļas izlaišanas datums; Vai tas ir atjaunots vai atcelts?

Šausmu žanrs ir interesants ar savu izcelsmi, tostarp tiešsaistes spēlēs, izvēršot visu veidu izklaidi. Pēc tam, kad savos kanālos sāka spēlēt daudzi spēlētāji, piemēram, Amnesia un Silent Hill, šis tiešsaistes spēļu žanrs patiešām sākās. Un mums ir daudz jaunu videospēļu šausmām. Tumšā maldināšana ir šāda veida spēle.

Kopš pienācīgas šausmu videospēles publicēšanas ir pagājis labs laiks; videospēļu ražotāji paredz, ka drīzumā tiks publicēts Dark Deception Chapter 5 izlaišanas datums. Tomēr patiesiem biedējošu videospēļu entuziastiem mums ir zināmi jaunumi.

Pirmā Dark Deception nodaļa tika ieviesta 2018. gada septembrī. Tā tika pilnībā ražota Unreal Engine 4. Mēs saņēmām periodiski atjauninātu informāciju un jaunas daļas, ko redzēt. Mums ir dota 4. daļa 2021. gada septembrī, 2. un 3. nodaļa, 2019. gadā (ar dažu mēnešu starpību). Koronavīrusa pandēmija ir iemesls pārtraukumam starp 3. un 4. daļu. Tā kā tuvojas 4. nodaļa un ātrumskrējēji paliek bez maksas, ir pienācis laiks runāt par 5. nodaļas izlaišanas datumu.Dark Deception 5. nodaļas izlaišanas datums

Dark Deception nav noteikta izlaišanas datuma, lai gan 2022. gadā mēs varam sagaidīt spēles piekto daļu. Tādējādi saskaņā ar iepriekšējām tendencēm paredzamais izlaišanas datums varētu būt aptuveni 2022. gada februāris. 5. nodaļas pirmā sadaļa “Tumšā maldināšana”, 9., 10. līmenis un 11., 12. līmenis ir jāizdod pirms otrās sadaļas. Vietnē Twitter Vincents Linings atklāja, ka tagad plāno nodrošināt skatītājiem ātrus spēles izlaidumus. Pirms iepriekšējām aplēsēm, visticamāk, tiks palaists abas sastāvdaļas.

Spēle noteikti mūs līdz šim nav nodevusi, un mēs uzskatām, ka tā mūs nepievils ar Dark Deception 5. nodaļu. Tomēr 4. nodaļā 8. līmenis dažiem ir bijis neliels. Tas ir bijis ārkārtīgi garš, tomēr gandrīz pilnīgi mierīgs. Mēs nevēlamies, lai sastapšanās būtu tik patīkama 9. un 10. līmenī. Mēs tikai vēlamies, lai 5. nodaļā tiktu izpildītas tās radītās ziņas un mūsu cerības.