Disnejs NEKAD NESTRĀDĀS ar Skārletu Johansoni pēc tam, kad viņi nozaga 50 miljonus USD no viņas pār melnās atraitnes atbrīvošanas līguma

Skārleta Johansone , kura ir labi pazīstama ar Melnās atraitnes lomu filmā Marvel Cinematic Universe. Aktrise šā gada 29. jūlijā iesūdzēja tiesā Volta Disneja kompānija jaunākajai hibrīdstratēģijai, ko iestudējums pieņēma, lai izlaistu Melnā atraitne un Džungļu kruīzs . Lai gan uzņēmums atrisināja problēmu ar melnās atraitnes slavu, klīst baumas, ka Disnejs varētu vairs nesadarboties ar viņu un jaunākais izlaidums varētu būt aktrises pēdējā uzstāšanās melnās atraitnes lomā. Lai iepazītos ar šo baumu dziļumiem, izpētīsim tiesiskās cīņas laika grafiku un abu pušu jaunākos paziņojumus.

Vai šī būs pēdējā Skārletas uzstāšanās franšīzē?

Tomēr pagaidām konflikts ir atrisināts. Melnā atraitne aktrise septembrī paziņoja, ka jautājums ir atrisināts, neviena no abām pusēm neatklāja summu, par kādu jautājums tika atrisināts, taču saskaņā ar avotiem darījums ir noslēgts un pabeigts par vairāk nekā 40 miljoniem USD. Gan Skārleta, gan Marvel paziņoja, ka ir priecīgi izlīgt savā starpā un viņām nav nekas cits kā cieņa un mīlestība pret kopā paveikto darbu. Ciktāl tas attiecas uz baumām, neviens šāds paziņojums nav publicēts vai secināts no pēdējās abu galu atklājumiem. Viņi ir tikai priecīgi, ka lietas izdevās, kad viena puse Skārleta atcerējās kopā paveikto un ar nepacietību gaida vēl citus projektus, no otras puses, Marvel producente apbrīnoja viņas darbu un vēlas turpināt sadarbību arī turpmāk.