Dveins Džonsons atklāj GALVENĀS ZIŅAS par savu varoni gaidāmajā filmā Black Adam

Dveins Džonsons beidzot virzās uz DC franšīzi. Viņa fani ir ļoti satraukti par jaunumiem. Viņš ir gatavs un gatavs savam gaidāmajam līdzstrāvas projektam, Melnais Ādams . Aktieris, kurš ir labāk pazīstams kā “The Rock”, gatavojas ieiet supervaroņu pasaulē. Viņš cenšas visu iespējamo, lai pielāgotu komiksu varoni Black Adam. Nesen esam saņēmuši dažus jaunus atjauninājumus par gaidāmo DC filmu. Sekojiet mums, lai uzzinātu visu par to, tieši šeit.

Viss, kas jums jāzina par Black Adam, ir šeit!

Melnais Ādams ir sekundāra un turpinājuma filma Šazams! . Sākotnēji tēlu gatavojās iepazīstināt 2019. gada filmā Shazam. Bet izskatās, ka DC studijām bija kaut kas cits. Visbeidzot, pēc ilgstošas ​​gaidīšanas mēs iepazīsimies ar DC Comics antivaroni Black Adam. Dveina Džonsona Black Adam izskatu atklājusi DC studija. Nesenā intervijā Džonsons runāja par savu gaidāmo DC projektu.Viņš ir patiesi sajūsmā par iespēju strādāt kopā ar Warner Bros. Viņš ir gatavs un gatavs sākt savu supervillain ceļojumu. Filmas filmēšana ir sākusies. Sākotnēji Džonsonam bija problēmas ar savu supervillain kostīmu. Viņš lika dizaineriem mainīt tērpa polsterējumu. Dizaineri rūpīgi ņēma vērā izmaiņas. Viņi ir veikuši nepieciešamās modifikācijas Melnā Ādama kostīmā. Dveins Džonsons ir patiesi apmierināts ar savu jauno kostīmu. Kad viņš valkā kostīmu, viņš jūtas kā nepārspējamais superļaundaris Melnais Ādams.

Dveins Džonsons sniedza mums ieskatu par DC antivaroni Black Adam

“The Rock” sniedza mums ieskatu DC antivaroņa varonī Black Adam. Superļaundara pārvērtību stāsts ir patiešām aizkustinājis Džonsonu. Varonis viņam ir diezgan unikāls. Viņš ir veicis visu savu rakstura izpēti. Sākotnēji Melnais Ādams tiks attēlots kā labs varonis. Supernelietis ir izgājis cauri daudzām ciešanām un grūtībām. Savā dzīvē viņš saskārās ar daudzām lietām, kas licis viņam pārvērsties par antivaroni.

Dveins Džonsons ir iemīlējies savā antivaroņa lomā. Gaidāmā DC filma nav par supervaroni, bet gan par supervillaini. Viņš noteikti sastādīs smagu konkurenci supervaroņiem. Uzmanieties, jo Melnais Ādams ir gatavs iznīcināt supervaroņu armiju. DC fani ir ļoti satraukti, atklājot stāstu par Melnais Ādams . Šim jaunajam superļainim ir arī labā puse. Bet vai viņš kādreiz pārvarēs savu ļaunumu? Lai uzzinātu atbildi uz šo jautājumu, jums būs jānoskatās topošā DC filma Black Adam.

Kad tiks izlaista jaunā DC filma Black Adam?

Gatavojieties iekāpt piedzīvojumu vilcienā! Melnais Ādams ir tikai dažu mēnešu attālumā no jums. Vai esat gatavs būt liecinieks antivaroņu ceļojumam? Gaidāmā DCEU Filma Black Adam ir gatavs, un to plānots izlaist šogad, 2022. gada 29. jūlijā. Melnais Ādams ir gatavs izgāzt prātus. Pagaidām tas ir viss. Lai uzzinātu vairāk par jaunākajām DC filmām un pārraidēm, sazinieties ar mums tieši šeit.

TagiMelnais Ādams DCEU Dveins Džonsons Šazams!