Džesika Bīla JOPROJĀM ienīst Džastinu Timberleiku un nav viņam piedevusi pēc KRĀPŠANAS SKANDĀLA

Džesika Bīla un Džastins Timberleiks ir daži no visvairāk runātajiem pāriem Holivudā! Viņi ir satikušies 14 gadus un precējušies 10 gadus. Pat pēc visa šī laika strīdi, šķiet, neapstājas.

Viņu laulība ir saskārusies ar daudziem šķēršļiem, un tas ir normāli jebkurā laulībā, tomēr lielākā no tām bija Džastina Timberleika krāpšanās skandāls 2019. gadā.

Kad pāris saderinājās tālajā 2011. gadā, tas notika uzreiz pēc neilgas šķiršanās. Viņi ir pazīstami kā skaisti ieslēgti un izslēgti, un arī daudzas reizes ir bijušas baumas par šķiršanos. Krāpšanās skandāls izraisīja šīs baumas, un joprojām klīst spekulācijas, ka Džesika Bīla vēl nav piedevusi Džastinam Timberleikam.Par ko ir krāpšanās skandāls?

Džastins Timberleiks un viņa filmas “Palmer” līdzzvaigzne Alisha Vainraita 2019. gada novembrī pavadīja laiku kopā Ņūorleānas bārā, uzņemot filmu “Palmer”. Viņi esot pieķerti sadevušies rokās un fiziski sēžam diezgan tuvu.

Protams, videoklips kļuva populārs un jau nākamajā dienā bija katrā ziņu lapā. Tas bija visā internetā, un baumas, šķiet, neapklusa pat pēc dažām dienām.

Džesika Bīla, kā jau varēja gaidīt, nebija pārāk apmierināta ar plaukstdatoru, ko viņa redzēja, un ziņām, ko viņa dzirdēja.

Lai padarītu situāciju vēl ļaunāku, viņa, iespējams, bija stāvoklī, kad notika visa šī drāma.

Džesikas Bīlas grūtniecība

Kad pāris 2020. gada jūlijā paziņoja par sava otrā bērna – Fineasa Timberleika – piedzimšanu, cilvēki aprēķināja laika sprīdi un noskaidroja, ka Džesikai bija jābūt stāvoklī ar viņu otro bērnu, kad notika šis incidents.

Pārim ir arī vēl viens dēls, vārdā Silas Rendāls Timberleiks.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Džesika Bīla (@jessicabiel)

Džesika Bīla joprojām nav pilnībā piedevusi Džastinam Timberleikam

Džesikai Bīlai bija vajadzīgs ilgs laiks, lai pārvarētu notikušo, un acīmredzot joprojām ienīst Džastinu Timberleiku par viņa izdarīto.

Ņemot vērā visas lietas, ir saprotams, ka viņa velta savu laiku, lai piedotu Džastinam.

Cik mēs dzirdējām, viņi dodas arī uz pāru terapiju. Džesika joprojām ir apbēdināta ar savu vīru, un viņi pie tā strādā. Ne Džesika Bīla, ne Džastins Timberleiks par to nesniedza nekādu publisku paziņojumu.

Viņi iekļuva virsrakstos

Tabloīdi noteikti nav padarījuši lietas viņiem vieglākas. Džastins un Džesika vienmēr ir ziņās, ne vienmēr labāko iemeslu dēļ. Ir bijuši raksti par šķelšanos starp tām vairākas reizes. Viņu Instagram PDA nepietiek, lai mediji un fani klusētu. Pat 2021. gadā, veselus divus gadus vēlāk, joprojām tiek runāts par bēdīgi slaveno “Džastina Timberleika krāpšanās skandālu”.

Džastina atvainošanās

Dažas dienas pēc tam Džastins izmantoja Instagram, lai publiski atvainotos.

Saskaņā ar viņa paziņojumu, starp viņu un Ališu Veinraitu nekas nekad nav noticis. Viņi turējās rokās, bet tas arī viss. Pēc bārā pavadītā laika Džastins viens devās mājās atpūsties.

Džesikai Bīlai noteikti ir vajadzīgs vairāk laika, lai ar to samierinātos, un mēs vēlam pārim visu to labāko!