Dziedātāja maskās 6. Sezona 3. sērija; Kurš tiks atmaskots?

Ievads

Vai esat kādreiz dzirdējuši par realitātes šovu ar nosaukumu America’s Got talent? likās interesanti? Vai esat kādreiz dzirdējuši par 'Masku dziedātāju'? Interesanti vai ne? Tiem, kas par to nezina, ' Dziedātājs maskās ” jeb TMS ir populārs amerikāņu realitātes šovs, kas koncentrējas uz dziedāšanu. Jau labu laiku tas tiek pārraidīts televīzijas tīklā Fox. Ir grūti saistīt, taču šī sērija liek mums atcerēties Dienvidkorejas franšīzi, kurā populāri dziedātāji valkā maskas un visu ķermeni aptverošos kostīmus, lai slēptu savu identitāti. Tagad kā The Masked Singer 6. sezona pašlaik tiek rādīta, un 2 sērijas jau ir iznākušas. Jūs gaidāt trešo, vai ne? Tad palieciet ar mums līdz beigām, lai uzzinātu vairāk par šo izrādi.

Par šo izrādi

Nikolass Skots Kanons AKA Niks Kanons, populārs amerikāņu komiķis, reperis, televīzijas vadītājs un aktieris, vada šo raidījumu, kurā ir arī daudzi pieredzējuši tiesneši, kuriem pēc balsīm ir jāidentificē personas, kas slēpjas aiz maskām. Katrā seriāla The Masked Singer sezonā tiek aicināti dažādi aktieri, kas pēc profesijas ir slavenības. Parasti katrā epizodē aptuveni četri līdz seši dalībnieki uzstājas uz skatuves ar 90 sekunžu garu dziesmu ar maskām un bodijiem, lai tiesneši un skatītāji viņus neatpazītu.Lai izrādi padarītu mazliet interesantāku, katrā epizodē tiesnešiem un skatītājiem tiek doti daži mājieni tieši pirms un pēc skatuves uzstāšanās, lai būtu nedaudz vieglāk atpazīt cilvēku aiz kostīma. To sauc par “Clue Package”. Šī lieta satur iepriekš ierakstītu sarunu ar interesējošo personu ar izkropļotu viņu elektronisko balsi. Kad uzstāšanās beidzas, tiesnešiem tiek dots pietiekami daudz laika, lai izteiktu minējumu par izpildītāju un visu atzīmētu pavedienu paketes lietošanas laikā. Tiesneši un skatītāji var pat izvēlēties savu iecienītāko izpildītāju!

Dziedātāja maskā 6. sezonas 3. sērija izlaišanas datums

Pašlaik “Masku dziedātāja 6. sezona” tiek pārraidīta Fox TV tīklā, koncentrējoties uz dažādām slavenībām ar pavisam jauniem uzstāšanās gadījumiem. Tā kā mēs visi zinām, ka 2 sērijas The Masked Singer 6. sezona jau ir pārraidītas, un šajā ziņā mēs, fani, pārāk nepacietīgi gaidām 3.rdepizode.

Nu... Nu, jums paveicās, ka Fox ir oficiāli paziņojis, ka filmas The Masked Singer 6. sezonas 3. sērija tiks rādīta 29.thŠī gada septembris, tāpēc... Nograuziet nagus vēl dažas dienas, un jūs tur tiksiet. Turklāt sestās sezonas 2. daļa tiks rādīta 22. un 23. septembrī, labāk nepalaidiet to garām.

Paredzamie aktieri The Masked Singer 6. sezonas 3. sērijai

Arī šoreiz Kanons uzstāsies mūsu priekšā kopā ar citiem tiesnešiem, piemēram, Kenu Džeongu, Dženiju Makartiju, Robinu Tiku un Nikolaju Šerzingeri, kas darīs visu iespējamo. Taču, tā kā izrādes komanda spriedzes ietvaros neatklāj savu konkursantu vārdus, mēs īsti nevaram uzminēt, kas kāps uz skatuves kā konkursanti.

Lai gan mēs varam cerēt redzēt dažas jaunas sejas, kas sagādās lielus pārsteigumus skatītājiem un šova tiesnešiem, mums būs jāgaida, kad šova trešā jaunā sērija tiks rādīta, lai uzzinātu vairāk! Mēs jūs informēsim tā, it kā par šovu tiks atklāts kaut kas jauns.