Emīlija Klārka gandrīz NĪRA SMADZEŅU OPERĀCIJAS laikā, uzņemot Game of Thrones

Jau astoņas sezonas Troņu spēles , mēs esam redzējuši Emīlija Klārka . Viņa bija nospēlējusi neticamu vienīgās karotājas karalienes Deenerisas Targarienas lomu. Taču šova zvaigzne savas dzīves laikā visu šo laiku cīnījās. Jā, jūs dzirdējāt pareizi, ka viņa ir izdzīvojusi. Zvaigzne ir saskārusies ar smadzeņu asiņošanu, un viņai ir veiktas vairākas smadzeņu operācijas un sāpīgi atveseļošanās procesi. Viņas nezināmā reālās dzīves cīņa tika slēpta tik daudzus gadus līdz Troņu spēļu pēdējai sezonai. Bet tagad viņas sāpīgais nāves stāsts ir iznācis.

Klārka pirmā sezona seriālā Games of Thrones un viņas pirmā smadzeņu asiņošana!

Vai jūs to zinājāt iepriekš? Jā, jūs izlasījāt virsrakstu pareizi, Emīlija Klārka cieš kopš Troņu spēļu pirmās sezonas. Kad viņa bija pabeigusi savas šova pirmās sezonas filmēšanu, viņa tika ievietota slimnīcā. Ziņojumos teikts, ka viņai bija pēkšņa smadzeņu asiņošana, kad viņa trenējās sporta zālē Londonas pilsētā. Viņas sāpju līmenis bija patiešām slikts. Viņa nekavējoties tika nogādāta slimnīcā ārkārtas smadzeņu operācijas veikšanai. Vairākas dienas viņa atradās slimnīcā. Viņa pat nespēja atcerēties savu vārdu.Tas bija punkts, kurā viņa jutās bezpalīdzīga savā dzīvē. Bet tas bija tikai viņas cīņas sākums. Bet, neskatoties uz visām šīm grūtībām, viņa šovā bija nospēlējusi veiksmīgas astoņas sezonas. Tikko pēc pirmās sezonas beigām viņa atgriezās šova filmēšanas laukumā. Mums noteikti vajadzētu apsveikt aktrises spējas un viņas dedzību nekad nepadoties darbam. Nevienam pat nebija ne jausmas par viņas sāpēm un bailēm.

Zvaigzne šovā pat bija strādājusi intensīvos tuksneša laikapstākļos. Viņa nekad nevienam nebija teikusi, bet viņai vienmēr bija pastāvīgas bailes pēkšņi nomirt neskaidras smadzeņu asiņošanas dēļ. Emīlija arī nekad nav īsti dalījusies par savu veselību, problēmām un problēmām filmēšanas laukumā. Bet galu galā viņa nolēma pārtraukt klusumu par savu veselības stāvokli. Viņa bija gandrīz mirusi 2011. gadā, kad viņai tika veikta sāpīgākā smadzeņu operācija.

Games Of Thrones komanda par Emīlijas smadzeņu asiņošanu!

Pirmkārt, visa Games of Thrones komanda ir patiešām šokēta un skumja par šo atklāsmi. Raidījuma līdzproducents, Braiens Kogmens ekskluzīvā intervijā teica, ka viņam nav ne jausmas par Emīlijas stāvokli. Dažas reizes viņš pamanīja, ka viņa cīnās dažu šova filmēšanas laikā, taču nekad nedomāja, ka viņai ir problēmas ar smadzeņu asiņošanu.

Tikmēr “Games Of Thrones” režisors Alans Teilors runāja par Emīlijas drosmi un spēju strādāt ikdienā, neskatoties uz to, ka viņa ir slima. Viņš arī patiešām baidījās zaudēt tik izcilu aktrisi. Neviens, kas atradās filmēšanas laukumā, pat nevarēja iedomāties, ka Emīlijai varētu būt tādas sāpes. Šova vadītājs Dens Veiss arī bija ļoti noraizējies par Emīlijas stāvokli. Aktrise ir iekarojusi tik daudz siržu par savu neticamo sniegumu šovā.