Fani iztēlojas Sabrinas slavu Kjernanu Šipku kā MCU Gvenu Steisiju APbrīnojamajā fanu mākslā

Kērnans Šipka ir slavena ar savu lomu Netflix seriālā ar nosaukumu Atvēsinošie Sabrinas piedzīvojumi . Izrāde bija par maģijas un ļaunuma sadursmi, puscilvēkam, pa pusei raganai Sabrīnai pārvietojoties starp divām pasaulēm: mirstīgo pusaudžu dzīvi un viņas ģimenes mantojumu — Nakts baznīcu. Pēc seriāla viņa ir palielinājusi milzīgu fanu bāzi, un viņas fani labprāt redzētu viņu tuvākajā laikā.

Lai gan daži fani ir pietiekami traki, lai iedomāties viņu kā Gvenu Steisiju jaunākajā fanu mākslā, kas ir parādījusies internetā. Lai gan šīs fanu mākslas nav saistītas ar Marvel, faniem patīk iztēloties un darīt to, ko viņi vēlas, un internets ir vieta, kur viņi var demonstrēt savas prasmes. Šeit ir viens no Fanart, kurā Kīrnans Šipka redzams Gvenas Steisijas (Zirnekļsievietes) lomā.Kamēr šī māksla tika kopīgota vietnē 9gag, daudzi cilvēki uz to reaģēja dažādi un vēlējās attaisnot šāda veida mākslu. Kamēr cita māksla stāsta un sniedz Close informāciju par Kiernan Shipka, kā viņa izskatās tuvāk Gvena Steisija . Tas ir tāpēc, ka dažas līdzības faktiski atbilst abiem, un tad tās var uzskatīt par ciešu atbilstību.

Tagad šīs mākslas ir tikai darbi, ko radījuši daži Marvel un Kērnana Šipkas fani, kuri pietiekami ilgi velta sevi, lai radītu tik satriecošus šedevrus, un nākotnē varētu rasties tendence un pat lūgums Kīrnanam Šipkam iecelt Gvenas Steisijas lomu. jābūt patiesam, un tas pats nevar būt patiess, jo interneta spēks ir pietiekami spēcīgs, lai mainītu paisumu ikvienam.

Lai gan Kiernan Shipka pagaidām nav izteikusi nekādus komentārus par šīm fanu mākslām, taču nav izredžu, ka viņa nekad to nedarīs. Tas ir arī lieliski, lai piesaistītu Kiernan Shipka uzmanību un iepazītos ar viņas interesi par Marvel Studios un tās franšīzi. Tas vien var sniegt tik daudz iespēju, un varbūt nākotnē viņa pievienosies, un mēs varēsim redzēt viņu spēlējot Gvenas Steisijas lomu vai kādu citu lomu Marvel filmās.

Vēlreiz aplūkosim Kiernan Shipika kā Gvenu Steisiju

Tagad šī fanu māksla ir veidota tā, lai tajā būtu redzama Gvenas Steisijas seja un bodijs, un māksla ir Kiernana Shipka. Tagad parunāsim par pēdējo skaņdarbu, kurā ir izstrādāti daži pārsteidzoši mākslinieki un kas pietuvina Kjernanu Šipku faktiskajam Gvenam Steisijai.

Jūs varat redzēt attēlu zemāk un spriest par sevi

Šī māksla ir tikpat tuva, lai pārstāvētu Kiernan Shipka kā Gvenu Steisiju. Mēs jums pastāstīsim vairāk par to un turpmāk dalīsimies ar jaunākajiem mākslas darbiem, ja tādi parādīsies. Līdz tam jūs varat skatīties filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse un atrast līdzības starp Gvenu Steisiju un Kiernan Shipka un to, kā viņi ir tik līdzīgi.