Gals Gadots un Rejs Fišers dalās savā sliktākajā pieredzē Tieslietu līgas atkārtotu apšaudes laikā, Džoss Vedons REAKTA

Ievads

Beidzot, Džoss Vedons pirmo reizi publiski sniedza atbildi saistībā ar sūdzībām par nepareizu uzvedību DC Extended Universe filmas uzņemšanas laukumā Tieslietu līga .

Intervijā, kas pirmdien tika publicēta žurnālā Ņujorka, Vedons publiski pievērsās apsūdzībām, ko izvirzīja filmas zvaigznes. Rejs Fišers un Gal Gadot . Viņu sūdzība bija par pārkāpumu, kas noticis laikā pāršaušana Tieslietu līgai bija procesā. Viņi arī ziņoja, ka Vedons ir aizmirsis visu pēc filmas faktiskā režisora, Zeks Snaiders pameta komplektu. Zeks Snaiders aizgāja no filmēšanas zonas saistībā ar savas meitas Autumn nāvi.2020. gada martā nesagrieztā versija Zaka Snaidera Tieslietu līga gadā tika atbrīvots HBO maks . un mums bija iespēja redzēt Fišera Kiborgas lomas maksimālo daļu. Un nebija nekas neparasts, ka aktieris ieguva lielu atzinību no visas pasaules, jo viņš bija filmas stūrakmens.

Vedona arī noraidīja Gala Gadotas apsūdzības, kurās teikts, ka viņa jūtas viņas karjera tika apdraudēta autors Whedon. Šajā kontekstā viņš teica, ka angļu valoda nav viņas pirmā valoda , un viņš mēdz būt kaitinošs ar savu viedokli. No otras puses, kad Galam Gadotam jautāja par viņa atbildi, viņa teica, ka lieliski saprot, ko viņš toreiz domāja.

TagiGal Gadot HBO maks Džeisons Momoa Džoss Vedons Tieslietu līga Rejs Fišers Zeks Snaiders Zaka Snaidera Tieslietu līga