Ģimenes puisis, 20. sezona, 3. sērija, izlaiduma datums kanālā Fox

Ģimenes cilvēks ir amerikāņu animācijas satīras TV šovs kanālā Fox. Tā pirmizrāde notika 1999. gada janvārī, un tā ir ļoti ilgstoša komēdija. Tā ir viena no retajām animācijas izrādēm, kas ir piemērota pieaugušajiem un nenogurdinās ne pieaugušos, ne bērnus!

Izveidoja Seth MacFarlane, izstrādāja Seth MacFarlane un David Cuckerman ar mūziku, ko komponējis Valters Mērfijs, Ģimene Puisis seko Grifinu ģimenei. Grifinu ģimenē ir vecāki Pīters un Luisa Grifini, bērni Mega Grifina, Kriss Grifins un Stīvija Grifina, kā arī viņu suns Braiens.

Tā atrodas iedomātajā Kvahogas pilsētā Rodailendā.ĢIMENES PUISA VĒSTURE

Ģimenes cilvēks pirmizrāde notika 1999. gada 31. janvārī. Kopš tā laika ir bijušas 19 sezonas. Pašlaik kanālā Fox tiek rādīta 20. sezona. Šobrīd kopumā ir 370 sērijas.

Fox šovu izgaismoja tikai pēc Seta Makfarleina 7 minūšu ilgas prezentācijas 1998. gadā.

BALVAS UN ATZINĪBAS

Ģimenes cilvēks ir piedalījies Primetime Emmy balvu nominācijās 12 reizes un Annijas balvas nominācijās 11 reizes un ieguvis 3 no tām.

Šova reitingi vienmēr ir bijuši augsti, garantējot jaunas sezonas katru gadu.

ĢIMENES PUISIS BALSS LOĢIJA

Šeit ir varoņi un balsis, kas viņus atdzīvina.

Sets Makfarleins iebalso 4 no galvenajiem varoņiem - Braienu Grifinu, Pīteru Grifinu, Stīviju Grifinu un Glenu Kvegmiru.

Alekss Boršteins - Luisa Grifina

Sets Grīns - Nīls Goldmens un Kriss Grifins

Mila Kunisa- Mega Grifina

Maiks Henrijs — Klīvlends Brauns, Herberts, Brūss, Konsuela, ietaukotais nedzirdīgais puisis un citi

Arifs Zahirs - Klīvlenda Brauns

Patriks Vorbērtons - Džo Svonsons

ĢIMENES PUISIS 20. SEZONA

Ģimenes cilvēks 19. sezona beidzās 2021. gada 16. maijā.

20. sezonas pirmizrāde notika 2021. gada 26. septembrī.

Pašlaik ir iznākušas 2 sērijas. Pirmās sērijas nosaukums bija “Lasik Instinct”.

Otrā sērija iznāca 2021. gada 3. oktobrī, un tās nosaukums bija “Rock Hard”.

Ir atklāti arī 3., 4. un 5. sēriju nosaukumi. Tie ir “Must Love Dogs”, “80’s Guy” un “Brief Encounter”, un tie tiks rādīti attiecīgi 2021. gada 10. oktobrī, 2021. gada 17. oktobrī un 2021. gada 24. oktobrī.

ĢIMENES PUISIS 20. SEZONAS 2. SĒRIJA KOPSAVILKUMS

Sākumā Ģimenes cilvēks 20. sezonas 2. sērija, mēs redzējām, kā Pīters un viņa draugi ierakstu veikalā iegādājās sev jaunus ierakstus un apsprieda dažus no izcilākajiem rokmūziķiem. Pīters stāstīja draugiem par rokmūzikas leģendu Džimu Morisonu un to, kā viņš iemīlējās un attālinājās no saviem grupas biedriem. Interesanta stāsta daļa bija tāda, ka, lai gan Džims Morisons tika uzskatīts par “roka dievu”, Džimam Morisonam bija skatuves bailes. Šī iemesla dēļ viņš nekad nevarēja uzstāties ar seju skatītājiem. Vēlāk Džims Morisons nomira Parīzē pēc noslīkšanas vannā no heroīna pārdozēšanas.

Daudzi šādi stāsti tika apmainīti, un epizode beidzot beidzās ar to, ka puiši pieminēja 4 vīriešus, kuri 1962. gadā izveidoja grupu un uz visiem laikiem mainīja pasauli. Tika izaudzinātas 2 šādas grupas, The Thrashmen un The Beatles.

ĢIMENES PUISIS, 20. SEZONA 3. SĒRIJA

IZDOŠANAS DATUMS

Ģimenes cilvēks 20. sezonas 3. sērija tiks rādīta 2021. gada 10. oktobrī.

KUR TO VAR NOskatīties?

Tas tiek pārraidīts Fox tīklā plkst. 21:30 EDT. Varat arī straumēt to pakalpojumā Disney Plus Hotstar, Amazon Prime Video, Vudu, Microsoft, iTunes, YouTube TV un Google Play Movies.

GABALS

No akcijas izriet, ka Quagmire satiek dedzīgu suņu mīļotāju un vēlas būt draugi. Tā kā viņš pats nav gluži tāds, viņš izliekas par tādu, lai varētu ar viņiem draudzēties. Tas noved pie daudzām paslīdēm un smiekliem!

Tas ir arī Helovīns. Diemžēl Stīvija konfektes tiek nozagtas.

Tas viss un vēl vairāk Ģimenes cilvēks 20. sezonas 3. sērija!