Interspecies Reviewers 2. Sezona, kas drīz tiks uzsākta; Vai stāsts turpināsies?

Ievads

Mums, zīdaiņiem, ir liela anime žanru garša. Dažiem patīk Šonens (tiem, kam patīk draudzība un visiem), citiem patīk Isekai (tiem, kuriem ir apnikuši IRL un kuri vēlas sākt no jauna, bet patiesībā nevar), dažiem patīk komēdija utt. Viens no populārākajiem žanriem starp visām šīm šķirnēm ir Ecchi žanrs. Tiem, kas nezina, kas tas ir, ir dažas līdzības starp Ecchi un Hentai (jums jāzina, kas ir hentai), un ir arī robeža starp ecchi un hentai. Taču daži leģendāri veidotāji kļūst pārāk eksistējuši, ka viņu anime šķērso robežu, un, lai apmierinātu (vientuļos) fanus, viņi piedāvā fanu (Booba) pakalpojumus. Anime, par kuru mēs runāsim, ir viens no ecchi visuma veidiem. “Ishuzoku Reviewers” ​​vai “Interspecies Reviewers” ​​ir populārs ne tikai fanu servisa, bet arī interesantā sižeta dēļ. Ja līdz šim domājāt, ka visi ecchi ir duši, izņemot High School DxD, jums vajadzētu izmēģināt šo. Tā kā ir pagājis laiks, kad 1. sezona ir beigusies, parunāsim par Interspecies Reviewers turpinājumu.

Par ko ir šī anime?

Tātad... par ko ir šī anime? Ja jūs patiešām nevēlaties vienkārši skatīties to bez ievada, šeit ir viens jums.
Pasaulē dzīvo neskaitāmas sugas, sākot no bouncy fejām un beidzot ar sulīgām sārmām. Acīmredzot tik smalkam radījumu sajaukumam piemīt bordeļu plašās un pievilcīgās īpašības, kas piedāvā tik daudz izvēles iespēju, un ir diezgan grūti noteikt, kurai sugas meitenei būtu uzbudinoša, bet tomēr socializējoša pieredze.Par laimi neliela drosmīgu karotāju grupa nolemj spert lielo soli un apgaismot pārējos cilvēkus. Šie gudrie ceļotāji izvirza savu misiju pētīt visu veidu seksuālo meiteņu radniecību, izmantojot reālās dzīves pieredzi. Vai tās ir ugunīgās salamandras vai jaukās govju meitenes, visu mēs gribam recenzenti izslēdz nē.sugasārā.

Nu… izklausās dīvaini, vai ne? Tie, kas ir pazīstami ar mangu, zinās, kāda veida pervinitāte sagaida Interspecies Reviewers Sequel.

Paredzamais izlaišanas datums starpsugu recenzentiem, turpinājums

Pirmā “Starpsugu apskatnieku” sezona tika rādīta 11th2020. gada janvārī, un tas tika rādīts 28. gadāth2020. gada marts ar 12 spēcīgām sērijām. Pamatojoties uz Amahara ecchi mangu ar tādu pašu nosaukumu, to vizualizēja Maša. Līdz šim ceļš uz 'Starpsugu recenzentiem' ir bijis pilns ar pretrunām. Funimation bija pirmā, kas licencēja “Interspecies Reviewers”, un 3 sērijas tika arī vienlaikus pārraidītas platformā ar angļu valodas subs. Tomēr vēlāk šovu noņēma Funimation, apgalvojot, ka tā 'atkrita no viņu standartiem'.

Pēc tam pārējais bija vēsture. Fani bija kā 'Vai uzdrošināties? Runāt ar mani tādā veidā?” un masveidā balsoja par anime universālajā anime informācijas platformā MyAnimeList, padarot 2ndvisaugstāk novērtētā anime tūlīt pēc “Fullmetal Alchemist: Brotherhood” (lūdzu, nesalīdziniet FFS, jo tas pašlaik nav pat tuvāks). Lai tas nebūtu acīmredzami, bet ecchi anime fantāzija ir ārkārtīgi pārmērīga no visiem aspektiem. Taču, ņemot vērā globālās pretrunas, japāņu ražotāji un ASV straumēšanas giganti to ir apturējuši, tāpēc ir diezgan grūti runāt par aptuveno Interspecies Reviewers Sequel izlaišanas datumu. Bet tā kā ir palicis daudz manga materiālu; mēs noteikti varam sagaidīt Interspecies Reviewers turpinājumu un par izlaišanas datumu, ja izredzes ir labas, dažreiz 3rdvai 4th2022. gada ceturksnis.