Kāpēc Falcon and Winter Soldier 2. sezonai vajadzētu būt vairāk par Sebastianu Stanu?

Sebastians Stens Collider's Stīvs Vaintraubs intervijā par labu savai jaunajai filmai pirmdien teica, ka viņš ir spēlējis Bakiju Bārnsu. Marvel kinematogrāfiskais visums uz '11 gadiem'. Tomēr viņš ir mūžīgi pateicīgs par šo pieredzi. Un, pats galvenais, viņa Marvel Studios uzraugi, tostarp un jo īpaši lielais producents Kevins Feige , ir arī pateicīgi.

Stens mūs atklāti sajūsmināja par priekiem, ko sniedz darbs ar Feige un Marvel, īpaši saistībā ar viņa jaunāko pasākumu. Stens uzskata, ka iedomības trūkums ir daļa no Marvel domāšanas par viņu darbu un potenciālajām turpmākajām daļām: 'Man ir doma, ka neviens nav beidzies šajā studijā un ir ierauts trakā.' Viņi ir pilnībā sajūsmā par savu profesiju. Viņi visu laiku ir pateicīgi. Ja paskatās uz filmu nobeigumiem, daudzas no tām ir līdzīgas: 'Nu, tas varētu būt tas, bet varbūt mums paveiksies un dabūsim citu!' 'Nu, jā, mēs esam Marvel, mēs vienkārši trāpīsim vēl vienu mājas skrējienu,' nekad nebija tādas rindas kā: 'Nu, jā, mēs esam Marvel, mēs vienkārši trāpīsim vēl vienu mājas skrējienu.'Seriāls veidos Dark Avengers un Captain America 4

Pēdējā cīņa ar Flag-Smashers tika uzvarēta spēlē Falcon & The Winter Soldier, ļaujot pārējai izrādei pabeigt lietas. Tomēr tā vietā, lai pabeigtu pašreizējo nodaļu ar Semu Vilsonu un Bekiju Bārnsu, daudz laika tika pavadīts, lai izveidotu nākotni. Tā vietā seriāls izmantoja savu pēdējo sēriju, lai parādītu ne tikai Džona Vokera pārtapšanu par ASV aģentu un iesaistīšanos The Contessa's Dark Avengers/Thunderbolts komandā, bet arī Emīlijas Vankempas Šēronas Kārteres ļaunāko likteni kā Power Broker.