Liza Boneta vēlas, lai Dzintara Hērda tiktu ATLAIDĀTA no Aquaman 2 un TĀLU NO Džeisona Momoa

Liza Boneta vēlas Amber Heard atlaists no Akvamens 2 jo viņa pēdējā laikā ir pietuvojusies Akvamena zvaigznei Akvamens 2 uzņemšanas laukumā. Lisa Bonet un Džeisons Momoa apprecējās 2017. gadā, viņi sāka satikties 2005. gadā, un Džeisons Momoa atzinās, ka bija iemīlējies Lizā Bonetā, pirms viņi pat sāka satikties.

Pāris ir kopā kopš 2005. gada, un viņiem ir divi skaisti kopīgi bērni. Pāris joprojām ir spēcīgs Holivudā, un tas ir viens no vecākajiem pāru faniem, kas viņus mīl, jo viņi ir precējušies vairāk nekā desmit gadus. Fani analizē savas attiecības un stāsta, kā patiesu mīlestību var saglabāt, ja esat atradis īsto cilvēku.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgojis Džeisons Momoa (@prideofgypsies)Pārim ir divi kopīgi bērni, kuri daudz laika ir pavadījuši karantīnā kopā ar saviem vecākiem, un Džeisonam Momoa tam ir īpašs Instagram konts, kurā viņš parāda visu par saviem bērniem, kā viņi mācās un kā viņiem klājas. tuvu viņam. Un viņi arī izbauda savu laiku. Savā Instagram kontā viņš parāda daudzas lietas, kas notiek viņa vidē un viņa dzīvē.

Kāds šobrīd ir filmas Akvamens 2 statuss?

Akvamens joprojām tiek gatavots un notiek filmēšanas procesā, un visu laiku, kamēr Ambera Hērda joprojām spēlē Meras lomu Aquaman franšīzē. Filma tiks izlaista 2022. gada 16. decembrī. Pret Amberu Hērdu ir iesniegti arī daudzi lūgumraksti, lai tas viņai ierobežotu iespēju filmēties tādām filmām kā Akvamens un daudzām citām filmām, kas gaidāmas un pieņemtas viņas vietā. Pagaidām nav oficiālu ziņu par Ambera Hērda atlaišanu no Aquaman komplektiem.