Moon Knight Teaser ļauj mums apskatīt Oskaru Īzaku Marka Spektora lomā un viņa šķelto personības traucējumu

Ievads

Marvel Cinematic Universe ir atvēris savus vārtus oskars Īzaks kā nākamais tās supervaroņu filmas galvenais varonis. Po Demerona aktieris Zvaigžņu karu franšīzes ietvaros kļūs par nākamo lielo varoni gaidāmajā Disney+ miniseriālā ar Mēness bruņinieku. Mēness bruņinieks mums ir plaši pazīstams kā fabulas tēls Marks Spektors, atvaļināts jūras kājnieks, CIP aģents un bokseris, kurš izrādās modrs. Šis varonis pirmo reizi komiksos tika parādīts 1975. gadā, kurš ne tikai saduras ar sliktajiem puišiem, bet arī cieš no atsevišķas identitātes krīzes.

Miniseriāls sastāv no 6 sērijām un ir daļa no Marvel Cinematic Universe ceturtās fāzes, kas sastāvēs arī no filmām, kuras iznāks no 2021. līdz 2023. gadam, piemēram, Zirnekļcilvēks: nav ceļa uz mājām un Melnā atraitne . Tā kā straumēšanas gigantam ir vēl daži projekti, MCU-tardiem ir jāgaida vēl nedaudz, lai redzētu Moon Knight savos digitālajos ekrānos.Paredzamais Moon Knight izlaišanas datums

Paredzams, ka miniseriāls Moon Knight tiks rādīts 2022. gadā Disney+ straumēšanas platformā. Sērija sastāvēs no 6 sērijām, kuru izpildes laiks ir no 40 līdz 50 minūtēm katrai sērijai.

Ko saka Teaser?

Kad Marvel Studios izpilddirektors, Kevins Feige 2019. gadā publiski paziņoja par Moon Knight, viņš minēja, ka šim seriālam ir jābūt jauna veida piedzīvojumu seriālam, un paziņoja, ka tas izrādīsies kaut kas aizraujošs un unikāls. Tagad, kad Disney+ ir tikko izlaidis Moon Knight tīzeri, apskatīsim to.

Filmētais materiāls sākas ar ainu, kurā Marks Spektors pamostas un klīst tumšā muzejā, un fonā mēs varam redzēt dažus ēģiptiešu mākslas darbus. Tas izskaidro varoņa pagātni, jo Marks Spektors patiesībā bija nolīgts karavīrs. Viņš tika pamests Ziemeļsudānas tuksnesī, kad viņa misija netālu no Ēģiptes robežas nogāja greizi. Viņu augšāmcēla Khonshu, mēness dievs, un viņam tika uzdots pienākums būt par šī dieva iemiesojumu apmaiņā pret savu dzīvību.

Tad parādās Mārča uzvalka skatiens. Sākumā Mēness bruņinieka baltā uzvalka ieviešana tika uzskatīta par viņa necaurredzamās varonīgās attieksmes teorijas reprezentāciju. Viņa izvēlētais baltais kostīms pauž viņa izskatu, ko nevar nepamanīt ļaundari.

Pēc tam redzam, ka Mārcis ar rokām aizsedz muti un slēpjas muzejā. No pretējās puses viņam tuvojas nezināms radījums, kamēr viņš trīc bailēs. Bet viņa bailes tomēr nav ilgas. Kā mēs redzam, viņš sagrauj kādu vannasistabā. Šī izstieptā aina nozīmē kaut ko daudz tumšāku par parastu personisku aizvainojumu.

Pēc tam mēs dzirdam kādu sakām: “Balss tavā galvā, tā tevi aprij.” Runa izskatās kā no vīrieša. Bet jā… mēs visi bez šaubām zinām, ka vīrietis ir Ītans Hoks. Gaidāmais šīs minisērijas ļaundaris!