Nāves nams: izlaišanas datums, reklāmkadri un cita svarīga informācija

The House of the Dead: Remake ir Sega 1996. gada šaušanas šaušanas spēles The House of the Dead gaidāmais pārveidojums. To veido MegaPixel Studio, finansē TA Publishing, un to izplata un līdzpiegādā Forever Entertainment. Sega paliks IP īpašnieks.

Šķiet, ka uzlabojums joprojām nevar debitēt, neskatoties uz Forever Entertainment izpilddirektora Zbigņeva Debička (Zbigniew Dębicki) gadījumu, ka tas debitēs 2020. gadā. Forever Entertainment ir vienojusies par tā piegādi Google Stadia. Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Epic Game Store un Steam tāpat ir reģistrēti kā posmi, tomēr šķiet, ka Forever Entertainment joprojām nevar deklarēt vai apstiprināt šos datus.

Autoritāte tika piegādāta 2021. gada 14. aprīlī, un Nintendo Switch tika apstiprināts kā posms.Spēles smalkumi

Saskaņā ar Forever Entertainment administratīvo padomi, The House of the Dead: Remake būs atjaunināti dizaini un nepārtrauktas mijiedarbības izmaiņas, lai uzrunātu visprogresīvāko pūli, tomēr tā sižets joprojām būs veltīts pirmajam.

Brīdī, kad tika iegūta informācija par vadības sižetu un spēles VR atveidojumu, Endrjū Debickis reaģēja: The House of the Dead] ir izplatīta ieroču spēle, un tieši tāda būs arī ieteiktā notiekošā mijiedarbība. Pagaidām nav skaidrs, vai pārtaisīšana atbilst ierastajam sliežu šaušanas dizainam un vai tiks iekļauts vadītājs Takaši Oda un citi mirušo nama darbinieki.

The House of the Dead un The House of the Dead 2 tiks atsāknēts Forever Entertainment ir organizācija ar Sega, kā paskaidroja Graczpospolita.

Perpetually Entertainment ir Polijas izplatītājs, kas iepriekš ir strādājis kopā ar Sega. Tas rada izmaiņas Panzer Dragoon un Panzer Dragoon II Zwei priekš Nintendo Switch, un šīs spēles ir plānots nosūtīt pirms šī gada beigām. Ja pastāv iespēja, ka Forever Entertainment ir iesaistījusies citā saistībā ar Japānas goliatu izplatīšanu, tā norāda, ka Sega un Panzer Dragoon spēļu progress notiek ļoti labi, piemēram, tas, ko tā redz.

Ko Graczpospolita izteica?

Graczpospolita ir paudusi, ka The House of the Dead: Remake un The House of the Dead 2: Remake saskanēs ar pirmo spēļu sižetiem. Paredzams, ka atsāknēšana iegūs krāsu un mainīs interaktivitāti, lai tos pārnestu divdesmit pirmajā gadsimtā. Tāpat kā Panzer Dragoon mainās, MegaPixel Studio veidos šīs spēles, un Forever Entertainment darbosies kā uzdevuma līdzautors un izplatītājs.

Uzņēmums Perpetually Entertainment ir atklājis, ka direktors skatās uz pārveidošanu, kas tiks parādīta tuvāko mēnešu laikā, un The House of the Dead pārtaisīšana koncentrējas uz piegādes periodu 2020. gadā, kā norādīts ziņojumā. Posmi, kuriem šīs spēles tiks nosūtītas, ir neskaidri, taču, ņemot vērā to, ka Panzer Dragoon ir iestatīts uz Switch, gandrīz noteikti, The House of the Dead tāpat būs Switch izlāde.

The House of the Dead izkārtojums ir sliežu šaušanas spēles, kurās varoņiem jānogalina zombētu ķēmu uzbrukumi, pirms viņi piedzīvo satraucošu, bezgalīgu menedžeru cīņu. Šāds spēles stils būtu piemērots daudzpusīgajam Switch, un tas nomierina, ka tiek apkopoti retro nosaukumi, piemēram, tie atstāj dizainu. Kas attiecas uz The House of the Dead pārveidošanu, mēs uzzināsim jūs, tiklīdz uzzināsim vairāk.

TagiMājas mirušo pārtaisījums Mirušo māja: