Peacemaker 5. sērijas spoileri un jaunākā informācija

Supervaroņi ir atgriezušies, lai jūs izklaidētu! Šoreiz mums ir a Miera uzturētājs vadot apkalpi. Sērija pašlaik tiek straumēta vietnē HBO maks platforma. Līdz šim esam bijuši liecinieki 4 pasakas epizodēm. Skatītāji ar nepacietību gaida sērijas piekto sēriju. Sekojiet mums, lai uzzinātu visu par Peacemaker 5. sēriju, tieši šeit!

Iegūstiet kopsavilkumu par Peacemaker 4. sēriju, tieši šeit!

Pirms mēs virzāmies uz priekšu Miera uzturētāja 5. sērija , ātri iziesim cauri Peacemaker 4. sērijai. Visbeidzot, sērijā mēs redzējām, ka Peacemaker vēršas pret savu tēti. Viņš viņu arestēja par viņa mūžsenajiem ļaunajiem noziegumiem. Bet čau, Peacemaker tētis joprojām turpina savus ļaunos plānus un mērķus. Miera nesējs dodas apciemot savu tēvu cietumā. Diemžēl viņš atklāj dažas detaļas par savas komandas misiju. Šķiet, ka viņa komandai būs noteiktas sekas Peacemaker kļūdas dēļ.No otras puses, Adebayo ir pārliecinājis Vigilante doties pret Auggie. Viņiem jebkurā gadījumā ir jānogalina Augijs! Viņš kļūst par izaicinošu pretinieku visai komandai. Augijam ar tēvu nav nekā kopīga. Turklāt viņš ir piedzīvojis daudz traumatisku notikumu. Bet mēs nevaram aizmirst faktu, ka viņš ir brutāls slepkava.

Vai viņiem izdosies tauriņu nogalināt? Vai viņi zaudēs savu pirmo misiju? Mēs bijām liecinieki arī citai Peacemaker pusei, kur viņš jūtas vainīgs cilvēku nogalināšanā. Iepriekšējās Peacemaker epizodes emocionālais haoss ir radījis daudz jautājumu. Skatītājus vēlas izvērst Peacemaker 5. epizodes stāsts. Nekavēsimies tālāk un ķersimies pie dienas diskusijas.

Kad tiks izlaista nākamā Peacemaker epizode?

DC ir izlaidusi kārtējo supervaroņu sēriju! Supernelieši no filmas “Pašnāvnieku komanda” ir atgriezušies, lai apgrūtinātu mūsu supervaroņus. Peacemaker 1. sezona tiek straumēta tiešsaistē. Gaidāmā sērija Peacemaker sērija ir nosaukta par “Monkey Dory”. Programmas Peacemaker 5. sērija ir iestatīta, un to ir plānots izlaist ceturtdien, 2022. gada 27. janvārī. Peacemaker 1. sezonā kopā ir 8 sērijas. Ko mums sniedz Peacemaker Episode 5?

Kāds ir iespējamais sižets Peacemaker 5. sērijai? Ziniet visu par to, tikai šeit!

Iepriekšējā Peacemaker sērijā notika daudzas lietas. Pasakas piektā sērija sagādās dažus jaunus izaicinājumus supervaroņiem. Uzmanieties, jo supervaroņus gaida briesmas. Ar Džons Cena vadot komandu, supervaroņi ir gatavi cīnīties ar supervillainiem.

Pēdējā epizode bija emocionāla satura piepildīta. Bet, sveiks, nākamā sērija var sagādāt jums patīkamus mirkļus. Komanda gatavojas pabeigt savu pirmo misiju. Vai komandai veiksies savā pirmajā misijā? Kā viņi nogalinās Augiju? Lai uzzinātu atbildi uz šiem jautājumiem, jums būs jānoskatās DC sērijas piektā sērija Peacemaker. Pagaidām tas ir viss. Lai iegūtu vairāk atjauninājumu par jaunākajām Marvel un DC filmām un pārraidēm, sazinieties ar mums tieši šeit.

TagiHBO maks Džons Cena Miera uzturētājs