Roks vēlas pārspēt Vinu Dīzelu un CĪNĪTIES AR VIŅU par necieņu pret viņu, skaidrots naids

Dveins Džonsons un Vins Dīzels ir pazīstami ar savām aizraujošajām darbības ainām Filmas Ātrie un bez žēlastības . Abi aktieri jau ilgu laiku ir bijuši daļa no franšīzes. Tomēr Dveins vairs nav daļa no gaidāmajām filmām Fast and Furious. Iemesls tam ir viņu pastāvīgā nesaskaņa. Uzzināsim sīkāku informāciju par viņu ne pārāk draudzīgajām attiecībām.

Vins un Dveins sākumā bija kompanjoni, taču viņu nesaskaņas sākās 2016. gadā. Tolaik viņi bija aizņemti ar franšīzes Fate of Fast and Furious astotās daļas filmēšanu. Tuvs avots no filmas ražošanas nama sniedza dažas šokējošas atklāsmes. Tika atklāts, ka abiem aktieriem nav labas attiecības un lietas viņu starpā kļūst nopietnas. Tas nenotika vienas dienas laikā. Patiesībā viņu ķildas sākās jau agrāk.The Rock vienmēr kavējas filmēšanas laukumā. Viņa nepunktīgās uzvedības dēļ ražošana saskārās ar daudzām problēmām. Viņiem nācās mainīt datumus, un arī citiem aktieriem tas nepatika. Vins Dīzels bija diezgan sarūgtināts Džonsona uzvedības dēļ.

Viņu kolēģis līdzzvaigzne Tyrese Gibson arī sniedza paziņojumu par Dveinu Džonsonu. Šis paziņojums tika izteikts, kad Fast and Furious 9 datumi tika aizkavēti. Vēlāk Vins atklāja, ka kavēšanās ir saistīta ar dažām iespējamām izmaiņām un tā nav neviena vaina.

Dveins ievietoja ziņu vietnē Instagram. Ziņojumā viņš uzteica visas savas līdzzvaigznes sievietes un arī dažas vīriešu kārtas līdzzvaigznes, taču viņš arī norādīja, ka daži vīriešu kārtas aktieri nav īpaši draudzīgi. Tas skaidri norāda uz to, ka The Rock filmēšanas laukumā nepatika Vinam Dīzelam un abiem aktieriem nav draudzīgu attiecību.

Dīzels arī dalījās ar ierakstu, un viņš izteica vēlmi, lai The Rock būtu daļa no nākamā sērijas Fast and Furious turpinājuma. Tomēr tas nenotika, kā cerēts. Dveins intervijā dalījās, ka viņam nepatika, kā Vins šajā visā vilka savus bērnus un arī mirušo aktieri Polu Vokeru. Viņš to burtiski ienīda, un tas viņu vēl vairāk sarūgtināja.

Tagad saskaņā ar dažiem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem Dveins ir patiešām sarūgtināts un vēlas sist Vinam Dīzelam. Nu, mēs nezinām viņu attiecību realitāti un to, kas notiek starp abiem.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Vins Dīzels (@vindiesel)

Dveins ir pilnībā atteicies no gaidāmajām filmām Fast and Furious. Tāpēc mums nevajadzētu viņu gaidīt gaidāmajos turpinājumos. Paredzams, ka sērijas 'Ātrs un bez žēlastība' desmitā daļa tiks izlaista 2023. gada maijā. Iepriekšējo 'Ātrs un bez žēlastības' filmu dalībnieki būs daļa no jaunā turpinājuma, izņemot Dveinu.

Roka fani varēja redzēt viņa iecienītāko aktieri gaidāmajā DCEU filmā Melnais Ādams . Filma tiks rādīta lielajā ekrānā 2022. gada 29. jūnijā. Mēs esam priecīgi redzēt Džonsonu DC filmās, jo šī būs viņa debija DCEU. Dveins šobrīd ir aizņemts ar jaunas filmas filmēšanu. Filma ir Disneja džungļu kruīza turpinājums.

TagiDveins Džonsons Tyrese Gibson Vins Dīzels