SWAT 5. sezonas 2. sērija izlaišanas datums; Intensīvāka nekā jebkad agrāk

Ievads

Ir acīmredzams, ka pēc šī vakara lielās iznākšanas filmas sižets SWAT 5. sezonas 2. sērija paliks tikpat intensīva kā jebkad. Progress turpināsies Meksikā saistībā ar Hondo Storyline, kas mums, skatītājiem, piedāvās dažas neprātīgas darbības un drāmas sekvences Losandželosā. Tātad lielais jautājums ir par to, vai pastāv iespēja, ka šī komanda tiks slēgta vienreiz un uz visiem laikiem? Kas attiecas uz šo minūti, mums tas ir stingri jāpatur prātā, un Hondo ir gandrīz neiespējami komentēt šo lietu no attāluma.

Ātrs atskats

Pirms iedziļināmies SWAT 5. sezonas 2. sērijas tēmā, īsi apskatīsim iepriekšējās sezonas. SWAT 4. sezona tika pārraidīta 2020. gada 11. novembrī un beidzās 2021. gada 26. maijā. Sākot ar 2017. gada novembri, SWAT ir rūpīgi turpinājis un regulāri aktualizējis savas sezonas. Noslēdzoties pagājušajai sezonai, līdzjutēji nevarēja noturēties uz nākamo sezonu, tūlīt pēc iepriekšējās sezonas beigām 2021. gada aprīlī, CBA svinīgi atklāja jaunumus par savu nākamo sezonu. CBS publiski paziņoja, ka 2021. gada oktobris būs mēnesis, kad tiks pārraidīta ilgi gaidītā piektā sezona. Filmēšana, iespējams, tika sākta ap 2021. gada augustu vai, iespējams, agrāk.Ko mēs sagaidām no Swat 5. sezonas 2. sērijas?

Tagad mēs deram, ka vēlaties uzzināt vairāk par to, kas notiks SWAT 5. sezonas 2. sērijā… vai ne? Tad jūs esat sasniedzis pareizo vietu.
SWAT 5. sezonas 2. sērijas nosaukums ir “Madrugada”, kuras darbība norisinās Meksikā. Šeit Hondo pievienojas vietējam policistam un pierakstās riskantā glābšanas misijā, un vēlāk uzzina, ka viņš ir mērķis. No otras puses, Losandželosā Hikss domā par komandas sadalīšanu uz visiem laikiem CBS oriģinālajā seriālā “SWAT”, kas tiks pārraidīts piektdien, 8. oktobrī (8:00-21:00, ET/PT). CBS TV tīklā un gatavs straumēt tiešraidē un pēc pieprasījuma pakalpojumā Paramount+.

BTW, jums par to nav pārāk jāuztraucas, jo iespēja, ka komanda tiks izformēta, ir maza. Es domāju… kāda jēga vadīt izrādi “SWAT” no SWAT komandas, kas tiek saplosīta? Tā ir galvenā izrādes būtība, par kuru mēs runājam… vai ne? Tātad, vienā vārdā sakot, ir diezgan grūti domāt par tādām lietām kā šis. Tagad joprojām ir palikusi cerība, ka lietas mainīsies un mainīsies. Tāpēc gatavojieties sastapties ar dažiem satriecošiem un, kā arī prātu satriecošiem, sižeta pavērsieniem gaidāmajā SWAT 5. sezonas 2. sērijas sižetā, jo mums ir tendence iedziļināties seriāla iekšienē. Tāpat kā attiecībā uz rakstura attīstību, viņu pienākumi, pienākumi un darbības var tikt mainīti, vai arī var vienkārši gadīties, ka attiecības starp viņiem mainīsies, kas padarīs lietas sarežģītākas vai daudz vienkāršākas.

Papildus tam, ka SWAT 5. sezonas 2. sērijā var notikt jebkas, mēs varam jums apliecināt, ka Hondo atgriezīsies spēlē pēc iespējas ātrāk, jo autora nolūks bija turpināt Šeimera Mūra nodaļu Meksikā, nevis pāris. eps.