Toms Krūzs un Bens Afleks Kameoss baumoja filmā Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doktors Streinds neprāta multiversā ir viena no gada gaidītākajām filmām. Marvel fani ir satraukti par filmas iznākšanu uz lielā ekrāna. Tiek ziņots, ka filma ir pilna ar pārsteiguma elementiem. Sīkāku informāciju par filmu sniedziet mums šajā rakstā.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ir turpinājums filmai Doctor Strange, kas tika izlaista 2016. gadā. Saskaņā ar dažiem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem filmā ir sagaidāmas daudzas Marvel varoņu epizodes. Tiek arī baumots, ka filmā būs arī daži supervaroņi, kas nav Marvel. Marvel Studios tagad pieder arī Fox studijas tiesības. Ņemot vērā šo faktu, mēs varam redzēt X-cilvēki filmu supervaroņi jaunajā turpinājumā. Marvel Studios ir arī saikne ar Sony. Tātad šīs baumas var nebūt tikai baumas. Ir ļoti iespējams redzēt daudz kameju Doktors Strange 2 .Pandēmijas dēļ filma vairākas reizes aizkavējās. Pirms dažām nedēļām tika izlaisti rotaļlietu komplekti, lego un dažas figūriņas, pamatojoties uz filmu Doktors Streindžs. Šīs rotaļlietas filmai radīja potenciālus spoileri. Pēc tam Marvel Studios nolēma atkārtoti uzņemt dažas filmas ainas. Šī iemesla dēļ filma atkal aizkavējās. Bet tagad visas iespējamās izmaiņas ir veiktas. Ir arī iespējams, ka tiek veikta atkārtota uzņemšana, lai filmā ieviestu kamejas. Nu nekas nav apstiprināts un arī Marvel Studios nekādu oficiālu paziņojumu nav izplatījusi.

Fani ir sajūsmā pēc filmas treilera iznākšanas. Reklāmkadri arī sniedza mājienu par dažām epizodēm. Tas ir palielinājis aizrautību un saviļņojumu. Marvel fani tagad ir ļoti satraukti, skatoties filmu un redzēt savu iecienītāko supervaroņu epizodiskās ainas Doctor Strange turpinājumā.

TagiBens Afleks Benedikts Kamberbačs Doktors Strange 2 Zirnekļcilvēks: nav ceļa uz mājām Toms Krūzs Toms Holands X-cilvēki