Treviss Skots pēc 10 nāves izraisīšanas Astroworld var saskarties ar Nopietnu cietumsodu

Treviss Skots uzstāšanās plkst Astroworld radīja nopietnus postījumus un arī tiek izslēgts kā viens no lielākajiem notikumiem vēsturē, kurā ir noticis šāds negadījums.

Viņa uzstāšanās Astroworld ir izraisījusi 10 nāves gadījumus un faktu, ka nav neviena, par ko būtu jāsauc pie atbildības, bet dažiem ir jāsēž cietumā, lai tas notiktu.

AstroWorld bija pārāk daudz pūļa, lai ar to varētu tikt galā, un Trevisam Skotam ir ieradums uzstāšanās laikā aicināt cilvēkus uz skatuves.

kad ir 8 cilvēki, kas miruši koncertā un daži ir saskrāpējušies ar traumām un joprojām atgūstas no traumas, ar kuru viņi saskārās koncertā. Daži cilvēki teica, ka pirms varas iestāžu ierašanās incidentā pēc 40 minūtēm līdz tam brīdim Taviss Skots joprojām uzstājās, kamēr cilvēki turpat bija miruši.

Mirušie cilvēki bija vecumā no 14 līdz 27 gadiem.

Mēs jums pastāstīsim visu par koncertu un to, kā viņu varēja turēt aiz restēm.

Ko autoritāte par to saka?

Astroworld oficiālās iestādes vēl neko nav teikušas, un ir acīmredzams, ka viņi neko neteiks, taču saskaņā ar resursiem tiek veikta izmeklēšana, lai noskaidrotu, kura vainas dēļ tas viss ir un kā tika pieļauts tik daudz pūļa.

Turklāt Ikviens ir viens no aizdomās turamajiem saskaņā ar Astroworld.

Treviss Skots pagātnē ir aizbēgis, jo viņi nebija tik lieli upuri, taču šoreiz tiks tiesāts, un ir maza iespēja, ka viņš tiks izglābts, kamēr visi glābj sevi, kas viņu izglābs.

Mēs informēsim jūs par to vairāk un informēsim jūs ikreiz, kad saņemsim jaunu informāciju par šo lietu.

Bet, kamēr kāds spriedums nav jāpieņem cilvēkiem, kuri par to ir atbildīgi, un tas nav tikai sīkums, par to nav jāuzņemas ne Treviss Skots, ne organizatori.