Vai Power Puff Girls tiešraides seriāls joprojām notiek pēc Blossom aktiera Hlojas Benetas aiziešanas no šova?

Power Puff Girls tiešraides seriāls ir gaidīts seriāls. Power Puff Girls fani ir gaidījuši sēriju kopš tā paziņojuma. Tomēr seriāla filmēšana vēl nav pabeigta. Sīkāku informāciju uzzināsim šajā rakstā.Paziņojums par Power Puff Girls tiešraidi tika publicēts 2020. gada augustā. Tika atklāts, ka seriāls tiks izstrādāts saskaņā ar CW. Projektu producēs Warner Bros. Television Studios. Seriāla sižeta pamatā būs Power Puff Girls pilngadība. Meitenes būs redzamas augam un cīnoties pret noziedzību un ieviešot taisnīgumu.

Vēlāk 2021. gada februārī seriāla dalībnieku sastāvs, kā arī citi dalībnieki tika pabeigti. Atklājās, ka Megija Kilija būs seriāla režisors. Spēcīgo meiteņu lomā iejutīsies Hloja Beneta , Balodis Kamerons , un Yana Perrault . Spēlēs citi svarīgi varoņi, piemēram, Džodžo Nikolajs Givens un profesora Dreika Utonija lomu atveidos Donalds Faisons . Ražošanas namā bija paredzēts sākt seriāla filmēšanu, taču aktrise Hloja Beneta pameta seriālu. Tika atklāts, ka aktrisei bija saspringts grafiks, tāpēc viņa pameta seriālu.Plānots, ka Blūza lomu atveidos Chloe Bennet. Tomēr aktrise šovu pameta. Ražošanas nams tagad meklē jaunu aktrisi Blosomas lomai. Jauni atjauninājumi par jauno aktrišu atlasi vēl nav veikti.The Power Puff Girls ir animācijas seriāls, kas pirmo reizi tika izlaists 1998. gadā. Izrādes pirmizrāde notika Cartoon Network 2005. gadā. Tas bija viens no tā laika veiksmīgākajiem supervaroņu animācijas šoviem. Izrādē bija trīs galvenie varoņi, vārdā Blossom, Bubbles un Buttercup. Trīs meitenes bija bērnudārzā, un tām bija superspējas. Izrādi veidoja Kreigs Makkrekens . Izrādei kopumā bija piecas sezonas un īpaša sezona.Seriāla sižets griežas ap trim meitenēm. Meitenes radīja profesors Utonijs. Profesors ir arī viņu tēvs. Meitenes cīnās ar ienaidniekiem. Viņu galvenais ienaidnieks ir Mojo Jojo. Pirms Power Puff Girls izveidošanas viņš bija profesora laboratorijas šimpanze. Mojo Džodžo nejauši kļuva ļoti inteliģents un kopš tā laika plāno ļaunus plānus.

Fani bija sajūsmā pēc paziņojuma par šova tiešraides televīzijas sēriju. Ražošanas nams meklē aktrisi Ziedu lomai. Tāpēc iespējams, ka raidījums vēl turpinās un drīzumā sāksies filmēšana. Pagājušajā gadā tika izlaists arī pirmais Power Puff Girls izskats. Dažiem faniem izskats nepatika, bet citi to novērtēja. Cerēsim, ka drīz sāksies seriāla filmēšana. Seriāla pirmizrāde tiks demonstrēta kanālā The CW. Daudzos ziņojumos tika spekulēts, ka izrāde ir aizturēta pēc tam, kad aktrise Hloja Beneta pameta filmu. Bet no iestudējuma šāda apstiprinājuma nav bijis. Tāpēc faniem nevajadzētu zaudēt cerību, jo joprojām pastāv iespēja, ka seriāls notiks un drīz sāksies filmēšana.

TagiCartoon Network Hloja Beneta Donalds Faisons Balodis Kamerons Nikolajs Givens Power Puff Girls Yana Perrault