Vai Ralfs Fainss atveidos savu Voldemorta lomu filmā Fantastic Beasts 3?

Franšīze Fantastic Beasts šobrīd virzās uz savu trešo daļu. Šķiet, ka šajā burvju pasaulē mums ir vēl kaut kas priekšā! Vai esat to dzirdējuši šajās bažās Ralfs Fainss nekad neatstās savu Voldemorta lomu franšīzē Fantastic Beasts! Zvaigzne ir ļoti īpašniece ar savu lomu! Lai uzzinātu par to visu, sekojiet līdzi mums tieši šeit.

Ralfs Fīness neatlaidīs savu Voldemorta lomu!

Ralfs Fīness neatteiksies no sava Voldemorta tēla! Viņš patiešām ir īpašniecisks par savu lomu burvju filmās. Viņš bija saskanīgs ar savu Voldemorta varoni četrās grāvējfilmās. Šķiet, ka mūsu nelietis nekad nepametīs savu ļauno raksturu. Viņš sevī ir absorbējis visas Dark Lord pasakas. Vai mēs viņu redzēsim filmā Fantastic Beast 3?

Mēs visi zinām, ka Harija Potera filmas, kas ir izcilu Dž.K. Roulingas romānu adaptācijas, ir pazīstamas ar savu burvīgo burvju pasauli. Viens no ievērības cienīgajiem ļaundariem šo burvju vidū ir Voldemorts! Visi Poteri dodas tur, ziniet, kāda nozīme ir Voldemortam Harija Potera filmās. Mums noteikti pietrūkst Voldemorta burvju filmās!Vai Voldemorts ir filmā Fantastic Beasts 3?

Pašlaik mēs īsti nezinām, vai Ralfs Fainss būs daļa no gaidāmās franšīzes Fantastic Beasts filmas. Lai gan viņš jau vairākas reizes mums ir devis mājienu, ka labprāt atgrieztos burvju pasaulē. Šobrīd filmas Fantastic Beasts 3 dalībnieku sarakstā nav iekļauts Ralfa Fīness vārds! Lai gan viens ir skaidrs, fani noteikti labprāt redzētu ļaundari atpakaļ ekrānā. Neviens nevar noliegt, Ralfs vislabāk atbilst šausminošā zvēra Voldemorta lomai. Bet tomēr jautājums ir mums, vai mēs viņu redzēsim filmā Fantastic Beasts 3 vai nē? Vai ļaundarim filmā ir kāds pārsteigums?

Kad iznāks Fantastic Beasts: The Secret Of Dumbledore?

Es zinu, ka Potera vadītāji ir ļoti satraukti, lai izpētītu vairāk burvju pasakas. Nesen pagājušajā mēnesī sākotnēji tika izlaists arī pilns nosaukums franšīzes Fantastic Beast trešajai daļai. Trešā franšīzes Fantastic Beast filma ir nosaukta Fantastic Beasts: The Secret Of Dumbledore.

Šķiet, ka gaidāmajā filmā mēs izpētīsim vairāk par Dumbldoru. Kāds ir viņa noslēpums? Viena lieta ir droša — gaidāmā pasaka par franšīzi Fantastic Beasts jums visiem būs amerikāņu kalniņi. Tas būs pilns ar lieliem pagriezieniem. Pārsteigumi un satricinājumi jūs gaida trešajā franšīzes Fantastic Beasts daļā. Filma ir gatava, un to plānots izlaist nākamgad! Filma Fantastic Beasts: The Secret Of Dumbledore ir gatava izlaišanai 2022. gada 15. aprīlī. Lai iegūtu papildu atjauninājumus un ziņas par jaunākajām filmām un šoviem, sazinieties ar mums šeit!