Vispirms apskatiet Google projektu Valhalla, Qualcomm Snapdragon darbināmo rokas Android spēļu konsoli

Qualcomm, kas iepriekš tika apgalvots, ka strādā pie spēļu viedtālruņu zīmola, tagad tiek apgalvots, ka strādā pie savas portatīvās konsoles, kuru darbinās nākotnes Android 12 operētājsistēma.

Saskaņā ar Android Police teikto, šī pārnēsājamā spēļu sistēma izskatīsies ļoti līdzīga Nintendo Switch, taču tā darbosies ar Android un to darbinās Snapdragon procesors. Saskaņā ar avota teikto, tā ir redzējusi ierīces fotoattēlus, kas nav galīgi, bet izvēlējās tās neizpaust.

Īsumā, Qualcomm portatīvā spēļu konsole izskatīsies kā biezāks viedtālrunis ar noņemamiem kontrolleriem kreisajā un labajā pusē.Rokas spēļu sistēmas, kurās darbojas emulētas spēles, nav nekas jauns, taču viena lieta, kas tām trūkst, ir skaitļošanas jauda, ​​ja vien jūs nerunājat par projektu Valhalla, kas drīzumā tiks izlaists. Tas būs pieejams par 199 USD, un tajā būs Qualcomm Snapdragon 855 mikroshēmojums un 5,99 collu displejs. Ko tieši tas nozīmē? Tā apstrādes jauda ir pietiekama, lai bez grūtībām palaistu PSP, Gamecube un pat noteiktas Nintendo Wii spēles.

Paredzams, ka tas būs pieejams divās versijās: pamata un profesionālajā modelī, kuru cena ir attiecīgi USD 199 un USD 249. Lai gan tiek teikts, ka pēdējam ir lielāka operatīvā atmiņa (8 GB) un krātuve (128 GB), abi ir saderīgi ar papildu dokstaciju, kas ļauj tos savienot ar displeju, lai spēlētu lielā ekrānā. Iekļauts arī microSD paplašināšanas slots un 5000 mAh akumulators, kam vajadzētu izturēt vismaz pāris stundas niknas spēles. Vai vēlaties vienu? Pēc dažām nedēļām jums būs jādodas uz Indiegogo, lai to iepriekš pasūtītu.

Kādas funkcijas ir Qualcomm jaunajai Android 12 darbinātajai konsolei?

Saskaņā ar Android policijas Deivida Rudoka teikto, konsoles forma atgādina 'biezāku, apjomīgāku viedtālruni', kas 'palīdzēs tā procesoram darboties ātrāk un ievērojami efektīvāk nekā nesen izmantotais īpaši plāns viedtālrunis'.

Tiek ziņots, ka ierīcei būs PlayStation Vita stila D-Pad, analogie trigeri un Qualcomm nenosauktais 'flagship' mikroshēmojums. Lai gan ir iespējams, ka tas būs iepriekšējās paaudzes flagmanis, piemēram, Snapdragon 835 vai 845, lai saglabātu zemu cenu.

Tam vajadzētu būt pietiekamam, lai spēlētu dažas no visprasīgākajām mobilajām spēlēm ar spēcīgu dzesēšanas sistēmu, lai novērstu CPU pārkaršanu.

Tālāk norādītās funkcijas tiks iekļautas jaunajā Qualcomm Android 12 darbinātajā konsolē.

Izskats

Saskaņā ar baumām, Qualcomm nākamā konsole būs pārsteidzoši līdzīga Nintendo Switch. Ierīces kreisajā un labajā pusē būs noņemami kontrolleri. Lai gan pārnēsājamās konsoles faktiskās proporcijas vēl nav atklātas, tā būs biezāka nekā viedtālrunis. Spēcīgāki dzesētāji varēs iekļauties biezākā dizainā.

Performance

Jaudīgs Snapdragon 888 procesors nodrošinās Qualcomm jauno pārnēsājamo spēļu konsoli. Šai silīcija mikroshēmai ir iespēja darboties ar lielu takts ātrumu. Jūsu ierīcē tiks instalēta operētājsistēma Android 12.

Tā kā Qualcomm plāno izlaist pārnēsājamo spēļu konsoli 2022. gada pirmajā ceturksnī, Snapdragon 888 pēctecis ir jāiekļauj iekšā. Paredzams, ka šī mikroshēma darbosies arī ar lielāku pulksteņa ātrumu ierīces biezuma dēļ, kas ļaus Qualcomm izmantot jaudīgāku dzesētāju.

Tagiprojekts valhalla snapdragon projekts Valhalla 2021 projekts valhalla konsoles projekts valhalla rokas indiegogo projekts valhalla indiegogo valhalla snapdragon rokas projekts