Warrior 3. sezonas izlaišanas datums un kur skatīties

Mēs esam šeit, lai runātu par Warrior 3. sezonu, jo ir lielas cerības uz jauno sezonu un varas iestādes no plkst. HBO beidzot viņiem ir atvērušies.

Karotājs iznāca kā viens no lielākajiem TV šoviem HBO tīklā, un tika dzirdēts, ka varas iestādes būtībā dara visu iespējamo, lai atgrieztu šovu uz citu sezonu, bet beidzot ir bijuši lieli atjauninājumi par to, kas sekos. priekšā šova jaunajā sezonā.

Beidzot ir beigusies ilgā atjauninājumu gaidīšana, jo nesen tika atklāts, ka trešā sezona ir sākusies. Tīkls HBO atteicās no ziņām, ka tiek apspriests atzītais cīņas mākslas kriminālseriāls Warrior, un trešā sezona šobrīd tiek uzskatīta par gaidītāko, un tajā laikā tā ir oficiāli uzsākta.  Warrior 3. sezona

Warrior 3. sezona beidzot saņem dažus lielus atjauninājumus

No otras puses, fani jau ir saņēmuši lielus mājienus, ka Warrior 3. sezonas ražošana varētu sākties drīzumā, kad Šenona Lī, kas ir leģendārā Brūsa Lī meita, savā Twitter kontā nāca klajā ar lielo paziņojumu, ka sižets turpināsies un pat vasarā sāksies arī jaunās sezonas ražošana.

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš fani redzēja pēdējo izrādi uz ekrāniem, un, lai gan bija daudz jautājumu par šova nākotni, jo par to nebija nekādu ziņu. Izrāde tika atjaunota uz trešo sezonu 2021. gada aprīlī, un tagad ir paredzēts sākt tā producēšanu.

HBO Max savā Twitter kontā publicēja oficiālo paziņojumu par Warrior 3. sezonu, un ne tikai šī, bet arī vairākas galvenās lomas atveidotāju fotogrāfijas tika sniegtas kā ieskats tajā, kā dalībnieki ir atgriezušies šovā vēl vienu sezonu.

Vienā no tīkla augšupielādētajām fotogrāfijām bija redzams izrādes galvenais varonis Endrjū Kodži, un viņš bija redzams rokās turam dēli. Tajā pašā laikā bija arī citi attēli, kuros bija redzams Hūns Lī kopā ar Olīviju Čenu, un tos varēja redzēt grupas augšupielādētajos grupu fotoattēlos.

Viena lieta, kas tobrīd jāņem vērā, ir tāda, ka iestudējuma sākuma datums sakrīt ar viņas tēva miršanas datumu, un Šenona arī atklāja, ka tas tika darīts ar nolūku, lai ļoti īpašā veidā atcerētos viņas tēva mantojumu.

3. sezona var turpināt Brūsa Lī mantojumu

Brūss Lī izceļas kā idejas autors aiz stāsta, no kurienes Warrior oficiāli tika nogalināts. Seriāla pirmizrāde pirmo reizi tika demonstrēta kanālā Cinemax, turpretim, pieminot to, seko Ahm Sahm, kurš ir zināms kā cīņas mākslas brīnumbērns, kurš uzturas no Native Foshan uz Sanfrancisko ar galveno mērķi meklēt un atrast savu māsu. Viņa paša misija nav viegla, un tas liek viņam nonākt pie slepenas ķīniešu noziedzīgās sabiedrības, kas pamatā sastāv no ķīniešu imigrantu biedriem, un galu galā viņš tiek iesaistīts darbībās, kā arī tiek iesaistīts slavenajos Tongu karos, kas pamatā izcēlās starp ķīniešiem. konkurējošās bandas Ķīniešu kvartālā 1870. gados un laikmetā, kurā tika izveidots stāsts.

Veidotāji norādīja, ka izrādes daļai ir jābūt lielai ar sižetā plānoto, un seko citi pārsteigumi, kas tiks atspoguļoti tikai tad, kad nosaukums nonāks ekrānos. Iestādes vēl nav atklājušas Warrior 3. sezonas izlaišanas datumu, tāpēc iepriekšējās divas šova sezonas pašlaik ir pieejamas straumēšanai kanālā HBO Max. Fani ir paredzējuši, ka trešās sezonas iestudējums tiks pabeigts līdz 2022. gada decembrim, un tas varētu ierasties kaut kad 2023. gada martā, savukārt HBO Max informēs skatītājus ar izlaišanas datumu un īpaši reklāmas rullīti, kas tiks prezentēts. vairāk par gaidāmo sezonu.