YouTube lietotājs un dziedātājs Džeffrī Stara autoavārija: kā tas notika?

Džefrijs Lins Steiningers jaunākais (ieņemts 1985. gada 15. novembrī), citādi saukts par Džefrī Staru, ir amerikāņu YouTube lietotājs, uzņēmējs, kosmētikas meistars un iepriekšējais vokālists un mūziķis. Viņš ir Jeffre Star Cosmetics īpašnieks un rīkotājdirektors.

2009. gadā Star piegādāja studijas kolekciju Beauty Killer, kurā bija iekļautas melodijas, piemēram, “Candy Luxury”, izceļot Nikiju Mināžu. Viņš devās uz dažām pasaules vizītēm, lai attīstītu savu mūziku. 2010. gadā viņš atbalstīja Konvict Muzik, kura organizators Akons attēloja Staru kā 'sekojošo Lady Gaga'. Neskatoties uz to, Star pēkšņi pameta mūzikas biznesu 2013. gadā, jo Akon meklēja leģitīmas problēmas 2007. un 2010. gada diapazonā. 2014. gada novembrī Star nodibināja organizāciju Jeffree Star Cosmetics. 2018. gadā Forbes atklāja, ka viņš no saviem YouTube mēģinājumiem vien bija ieguvis 18 miljonus ASV dolāru, padarot viņu par piekto dāsnāko YouTube lietotāju tajā gadā.

Džefrijs Lins Steiningers jaunākais tika atvests pasaulē Losandželosas apgabalā, Kalifornijā, 1985. gada 15. novembrī. Bērnību viņš piedzīvoja Orindžas apgabalā, Kalifornijā. Viņš ir teicis, ka jau bērnībā sācis pētīt dažādas iespējas saistībā ar mammas kosmētiku, un pārliecinājis viņu ļaut viņam to valkāt stundās, kad viņš mācījās vidusskolā. Pēc vidusskolas beigšanas viņš pārcēlās uz Losandželosu un nodarbojās ar dažādu kosmētiku, demonstrāciju un mūzikas nodarbībām. Viņš pavadīja savas nedēļas nogales, izmantojot viltotu ID, lai dotos uz Holivudas klubiem, kur VIP viņu piesaistīja kosmētikas darbam savās mājās.Viss, ko mēs zinām līdz šim

Pēc ziņojumiem par viņa ieguldījumu spārnu liektājā Vaiomingā piektdienas rītā YouTube lielais vārds Džeffrī Stars sociālajā tīklā Twitter apstiprināja, ka viņš nožēlojami atrodas “šausminošās mokās”, jo viņam ir saplaisājuši skriemeļi pēc tam, kad viņa automašīna “vairākas reizes apgāzusies pēc ietriekšanās tumšajā ledū. 'ekstrēmā auto sadursmē'. Kā ziņo People, gan zvaigzne, gan viņa pavadonis Daniels Lūkass pēc epizodes tika hospitalizēti.

'Šodienas sākumā tas, iespējams, bija biedējošākais momentuzņēmums visā mūsu dzīvē,' viņš tvītoja piektdienas vakarā. 'Esmu ļoti pateicīgs, ka joprojām esmu šeit. Es pārdzīvoju mokošas mokas, jo daļa manas muguras ir salauzta un man ir mugurkaula skriemeļu lūzumi. Mans PCP teica, ka tas prasīs pāris mēnešus, taču man vajadzētu pilnībā atgūties. Video emuāra autors arī ievietoja fotogrāfiju, kurā viņš redzams kakla balstā ar Lūkasu pie gultas.

Ilgstoša YouTube zvaigzne, dekoratīvās kosmētikas investors un, acīmredzot, persona, kuru var droši iznīcināt neatkarīgi no apsūdzībām par fanātisku rīcību un apsūdzībām uzbrukumā, Star pirms gada iegādājās māju Vaiomingā, un šī izvēle jebkurā gadījumā ir piemērota. zināmā mērā piepildīja dzirdes, ka viņš satiekas ar Kanje Vestu pēc informācijas par mākslinieka atdalīšanos no Kimas Kardašjanas. Pats Stars savā kanālā atklāja tenkas, kuras nepārprotami radīja TikToker no visa materiāla.

'Manam mīļākajam ceļabiedram Danielam ir iekšēji bojājumi, un, ņemot vērā faktu, ka viņš vairākas reizes ir pārcietis resnās zarnas ļaundabīgo audzēju, viņam ir apjukums ar saviem orgāniem, un tie viņu novēro visu dienu, katru dienu,' nākamajā tviterī rakstīja Star. “Drīz mēs uzzināsim vēl vairāk. Liels paldies jums visiem, kas par mums rūpējas.

Visi mūsu laba vēlējumi un mūsu lūgumraksti ir ar Jeffree Star.